f Online Croatia, O nas,
 • Chorwacja

 • Kiedy?

 • Którzy?

 • Mapa

O nas

 • Biuro podróży zostało założone w czerwcu 2007. roku.
 • Od 2007. roku 22 718 klientów dokonało u nas rezerwacji!
 • 96.59% klientów powierzyłoby nam wybór kolejnego miejsca wypoczynku (na podstawie 2143 komentarzy klientów)
 • 94.82% klientów poleciłoby zakwaterowanie swoim znajomym (na podstawie 2143 komentarzy klientów)
 • Jesteśmy członkiem stowarzyszenia chorwackich biur podróży UHPA.Jesteśmy członkami organizacji travellife i współtworzymy odpowiedzialność biznesową w turystyce.
 • Naszą specjalnością są kwatery prywatne na obszarze chorwacji.
 • Wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami norm międzynarodowych iso 9001:2008 (międzynarodowa norma standaryzacji dla systemów zarządzania jakością).

Co to wszystko znaczy?

 • To znaczy, że mamy kwatery prywatne wysokiej jakości o określonych standardach, należące do gościnnych gospodarzy.
 • To znaczy, że gdy oglądacie zakwaterowanie oddalone o sto metrów od plaży żwirowej, to naprawdę tyle wynosi odległość!
 • To znaczy, że zapewniamy oczekiwaną jakość produktów i usług.
 • To znaczy, że nie traktujemy klientów jak numery, które otrzymują automatyczne odpowiedzi za pośrednictwem programu!
 • Odpowiedzi wysyła do Państwa nasz zespół, pracownicy biura, wszyscy legitymują się wyższym wykształceniem, znajomością waszego języka oraz, co najważniejsze, znają potrzeby dzisiejszego klienta.
 • Odkryjemy dla was miejsca odwiedzane przez lokalnych mieszkańców!
 • Odkryjemy dla was miejsca, do których my się udajemy, żeby zjeść i wypić!
 • Odkryjemy dla was ukryte zatoki i miejsca, do których inni turyści nie docierają!
 • Z nami poczujecie CHORWACJĘ.

Poznajcie nasz zespół:

Maja Čupić Šoletić

Maja Čupić - właściciel i menager generalny

"Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy czekają na ich rocznego urlopu, aby w tych trudnych czasach znaleźć kawałek ciszy i przyjemności, więc każdy z gości z indywidualnym podejściem do przeznaczania."

"Po opracowaniu pomysłu w czerwcu 2007 roku zdecydowałam się porzucić pracę w Grupie Valamar i otworzyć własne biuro."

"Wszyscy pracownicy biura Online Croatia mają wykształcenie uniwersyteckie i legitymują się świetną znajomością języków i zasad profesjonalnej pracy w turystyce, tak więc jestem szczególnie dumna z ich dotychczasowej pracy i wysiłku."

Mieszkałam i wychowałam się na wyspie Čiovo koło Trogiru, a po ukończeniu szkoły średniej o profilu turystycznym rozpoczęłam studia na Wydziale Turystyki i Handlu Zagranicznego w Dubrowniku. Po zakończeniu studiów zaczęłam pośredniczyć w wynajmowaniu kwater prywatnych dla potrzeb swojej rodziny. Były to lata, kiedy Internet dopiero wchodził do użycia przy rezerwacji kwater prywatnych. Równolegle do tej „prywatnej pracy“ pracowałam jako recepcjonistka, a następnie w sprzedaży dla firmy hotelarskiej Babin kuk, jako członek zespołu jednej z największych grup hotelarskich w Chorwacji Valamar. Zdobyłam tam bardzo dużą wiedzę z dziedzin zasad profesjonalizmu w turystyce, jak i organizacji pracy, co bardzo mi pomogło w uruchomieniu własnego biura.

Ponieważ pomyślnie używałam Internetu przy sprzedaży zakwaterowania, grono zainteresowanych właścicieli i zadowolonych gości szybko się rozszerzało i zaczął się krystalizować pomysł założenia własnej działalności w formie biura, które będzie się zajmować pośrednictwem w przyjazdach gości na kwatery prywatne w Chorwacji. Akcent został położony na dokładnej prezentacji każdego z osobna apartamentu, tak żeby goście mogli podjąć właściwą decyzję przy wyborze zakwaterowania na swoje wakacje. Po opracowaniu pomysłu w czerwcu 2007 roku zdecydowałam się porzucić pracę w Grupie Valamar i otworzyć własne biuro.

Osobiście bardzo lubię podróżować, do dziś odwiedziłam Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Irlandię, Wielką Brytanię, Holandię, Węgry, Czechy, Austrię, Niemcy, Francję i Grecję. Zawsze staram się myśleć z punktu widzenia gościa, ponieważ uważam, że tylko dzięki takiemu podejściu możemy oferować usługi wysokiej jakości.

Co roku staramy się unowocześnić naszą działalność i z satysfakcją możemy powiedzieć, że osiągamy duże sukcesy, ponieważ ponad 99% naszych gości podkreśla, że powierzyłoby biuru Online Croatia wybór swoich przyszłych wakacji. Bardzo dużo gości przekazuje nam swoje pozytywne wrażenia i podziękowania za wszystkie rady dotyczące pomyślnego wypoczynku. Mamy świadomość, że wszyscy ludzie czekają na wakacje, żeby w tych przepełnionych stresem czasach znaleźć odrobinę spokoju i przyjemności oraz naładować akumulatory, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego gościa i maksymalnie mu się poświęcamy.

Biuro Online Croatia zatrudnia obecnie na stałe trzech pracowników, dwóch współpracowników zewnętrznych, ma w ofercie około 600 jednostek noclegowych oraz ponad 300 partnerów – właścicieli kwater prywatnych i ponad 12 000 gości, którzy nas obdarzyli zaufaniem.

Marija Guljelmović

Marija Guljelmović- Administratoru

"W biurze Online Croatia pracuję jako administrator od 2013 roku."

"Z natury jestem towarzyska i komunikatywna, tak więc wybór zawodu turystycznego był logiczny, szczególnie w Dubrowniku – perle Adriatyku i całej chorwackiej turystyki."

"Pojechałam i odwiedził ponad 40 krajów w czterech kontynentach zaczepienia gdzie doświadczyłem wiele rozróżnianie kultury i spotkałem wielu rozróżnianie osób."

W biurze Online Croatia pracuję jako administrator od 2013 roku. Z natury jestem towarzyska i komunikatywna, tak więc wybór zawodu turystycznego był logiczny, szczególnie w Dubrowniku – perle Adriatyku i całej chorwackiej turystyki.Ukończyłam Wydział Ekonomiczny, kierunek turystyka oraz zdałam egzamin na przewodnika turystycznego z językiem angielskim i niemieckim. Pracę w biurze podróży uważam za doskonały wybór w kontekście dalszego doskonalenia zawodowego. Przy pozytywnej atmosferze i bogatym doświadczeniu zawodowym pracowników biura wykonywanie codziennych obowiązków (komunikacja z właścicielami obiektów i uaktualnianie danych) jest łatwiejsze i ciekawsze. Staramy się oferować gościom usługi najwyższej jakości, a zaufanie usatysfakcjonowanych klientów i ich pozytywne wrażenia są dla mnie dodatkową motywacją do dalszej pracy

Mówię biegle po angielsku i francuskim, a także podstawową wiedzę o niemieckim i włoskim.

Oprócz pracy w hotelach, takich jak recepcjonistka, Mam też sześć lat latania doświadczenie jako członków personelu pokładowego. Pojechałam i odwiedził ponad 40 krajów w czterech kontynentach zaczepienia gdzie doświadczyłem wiele rozróżnianie kultury i spotkałem wielu rozróżnianie osób. Myślę, że to zaleta, która pomaga mi dużo, aby kontynuować swoją pracę w branży turystycznej. Wszystkie te pozycje dał mi dobre umiejętności komunikacyjny, doświadczeniem w profesjonalnym zachowaniem i społeczeństwa związku.

Marija Klokoč

Marija Klokoč - Agent rezerwacji

"Jestem zatrudniona w biurze Online Croatia od 2014 r. na stanowisku agenta rezerwacji"

"Twarzą w twarz z klientami z całego świata w bardzo wielu różnych sytuacjach pracy dał mi bezpośrednie doświadczenie."

"Postawić się na ich miejscu i pomyśleć o tym, co im się podoba i jak czują się w mieszkaniach mam je sugeruje może być jedną z zalet pomaga mi do czynienia z różnymi wymaganiami."

Jestem zatrudniona w biurze Online Croatia od 2014 r. na stanowisku agenta rezerwacji.

Po ukończeniu Uniwersytetu w Dubrowniku, gdzie zdobył certyfikat z zakresu Public Relations i pracował na różnych stanowiskach w niektórych z najlepszych hoteli pięciogwiazdkowych w Dubrowniku.

Twarzą w twarz z klientami z całego świata w bardzo wielu różnych sytuacjach pracy dał mi bezpośrednie doświadczenie. I również wgląd w jaki sposób widzą usług, które oferujemy, jak się czują, gdy rzeczy nie są sposobem oni oczekują, żeby być i jak reagują w różnych sytuacjach.

Postawić się na ich miejscu i pomyśleć o tym, co im się podoba i jak czują się w mieszkaniach mam je sugeruje może być jedną z zalet pomaga mi do czynienia z różnymi wymaganiami.

Online Croatia travel agency
Ćira Carića 3
20 000 Dubrovnik
Telefon +385 20 435 555
Fax +385 20 435 555
GSM +385 91 531 16 14 , +385 92 202 07 73
E-mail: info@online-croatia.com
ID CODE: HR-AB-20-060318424

Przeglądaj więcej